Agnieszka Pomaska

Nieborowska 34
24 października 2007 r., napisany przez

Nieborowska 34_RGW dniu dzisiejszym na antenie Radia Gdańsk odbyła sie dyskusja transmitowana prosto z ul. Nieborowskiej 34. Mieszkańcy tego bloku walczą z nierzetelnym deweloperem, sopocką firmą BMR Nova Sp.z o.o., który uniemożliwia dokończenie transakcji kupna obiecanychAudycja Radia Gdansk nieborowska34 mieszkań. Mieszkańcy założyli także stowarzyszenie, którego jednym z celów jest także ostrzeżenie innych przed tą spółką oraz jej zarządem. Mam nadzieję, że poszkodowanym członkom Stowarzyszenia szybko uda się osiągnąć podstawowy cel- pełnoprawne odzyskanie swoich mieszkań. Ze swojej strony deklaruję wszelką możliwą pomoc i wsparcie.

Stowarzyszenie Nieborowska 34 zostało założone 14.09.2007 r. w obliczu problemów, jakie wynikły z nierzetelności dewelopera, sopockiej firmy BMR Nova Sp. z o.o., z którym zawarto umowy o budowę i sprzedaż mieszkań w budynku na ul. Nieborowskiej 34 w Gdańsku.

Głównym celem jest doprowadzenie do obiecanej sprzedaży wybudowanych już mieszkań zgodnie z zawartymi umowami. więcej na www.n34.pl