„Mamy już 21 262 zgłoszeń do do pilnowania jesiennych wyborów, ale potrzebujemy Was o wiele więcej!” – podsumowanie dotychczasowego przebiegu akcji „Pilnuję wyborów”

2023-06-28

Dziś (28.06) przed Centrum Handlowym Batory w Gdyni odbyła się konferencja prasowa podsumowująca dotychczasowy przebieg akcji Koalicji Obywatelskiej „Pilnuję wyborów”. W konferencji udział wzięli parlamentarzyści KO: Sławomir Nitras – ogólnopolski koordynator Obywatelskiej Kontroli Wyborów, Agnieszka Pomaska, Barbara Nowacka, Tadeusz Aziewicz i Sławomir Rybicki. 

Mamy już 21 262 zgłoszeń do do pilnowania jesiennych wyborów, ale potrzebujemy Was o wiele więcej. Koalicja Obywatelska bardzo solidnie podchodzi do tego projektu, poświęcamy temu dużo czasu, dużo energii, staramy się tę akcję i tę ideę promować w społeczeństwie – mówił poseł Sławomir Nitras.

– Musimy patrzeć tej władzy na ręce, bo nie mamy wątpliwości, że robią wszystko, wykorzystają urzędy i instytucje, które zawłaszczyli aby nie oddać władzy – podkreślała posłanka Agnieszka Pomaska.

Koalicja Obywatelska jest zmobilizowana do pilnowania standardów demokratycznego państwa prawa w Polsce. Stąd nasz wielki apel do wszystkich mieszkanek i mieszkańców Pomorza o pełną mobilizację przy pilnowaniu wyborów, bo demokrację łatwo można zniszczyć, zawłaszczyć i ukraść, co widzimy od wielu miesięcy – podsumowała posłanka Barbara Nowacka.

 

ZGŁOŚ SIĘ DO OBYWATELSKIEJ KONTROLI WYBORÓW!

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk