„Równie ważni. Czy prawdziwa równość jest możliwa?” – Meet Up PO w Szczecinie

2022-07-10

Szczecin gościł w dniach 8-10 czerwca drugą edycję Meet Up. To cykl dedykowanych młodym ludziom organizowanych przez PO spotkań i dyskusji o bieżącej trudnej sytuacji politycznej i gospodarczej.

Gośćmi kilkunastu paneli dyskusyjnych, warsztatów i konsultacji byli m.in. Przewodniczący PO Donald Tusk, Marszałek Senatu Tomasz Grodzki, Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska, a także posłowie, senatorowie, samorządowcy, dziennikarze, prawnicy i specjaliści z wielu dziedzin życia społecznego. 

Pierwszego dnia odbyła się debata polityczna pt. „Równie ważni. Czy prawdziwa równość jest możliwa?” z udziałem Posłanek Agnieszki Pomaskiej i Barbary Nowackiej oraz Posła Michała Krawczyka. 

Równość jest oczywistością, nie podlega żadnej dyskusji, nie można jej ograniczać, to są fakty. Rządy PiSu znacznie te fakty podważyły, ale gdy odsuniemy ich od władzy przywrócimy te podstawowe prawdy.” – mówiła Posłanka Pomaska, dodając: „Widzę, że w ostatnich latach dokonaliśmy rewolucji równościowej. Ona jeszcze nie jest dokończona, ale jestem pewna, że już coraz mniej osób rechocze słysząc feminatywy.”

Zobacz więcej zdjęć

Meet Up – Nowa Generacja Platformy Obywatelskiej to wydarzenie, na którym młodzi ludzie poznają tajniki polityki i uczą się, jak wywierać wpływ na to, co dzieje się w ich okolicy. To tutaj mogą doskonalić swoje umiejętności, które przydadzą się w rozwijaniu aktywnego życia publicznego.

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk