Malbork. Biuro parlamentarne Platformy Obywatelskiej w pawilonie na Starym Mieście otwarte. Gospodarzom zależy, by tętniło życiem

2022-07-01

W piątek (1 lipca 2022 r.) wspólne biuro parlamentarne otworzyli na Starym Mieście w Malborku: europosłanka Magdalena Adamowicz, posłanka Agnieszka Pomaska i senator Leszek Czarnobaj. Jak podkreślali, to ma być miejsce dialogu i współpracy. (…)

W symboliczny sposób otwarto w piątek (1 lipca) biuro parlamentarne otworzyli w Malborku parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej. Mieści się w pawilonie na Starym Mieście.

Dla nas wszystkich otwarcie naszego biura poselskiego poza naszym miejscem zamieszkania to ważne wydarzenie. To oznacza, że jesteśmy jeszcze bliżej mieszkańców. Istotą działania jest kontakt z wyborcami, obywatelami, nie tylko tych miast, w których mieszkamy, ale całego naszego regionu – mówiła Posłanka Agnieszka Pomaska.

Choć w punkcie na Starym Mieście 21/8C jest na razie skromnie, nie znaczy to, że nie ma tam czego szukać. – Zapraszamy do kontaktu, jeśli potrzebujecie jakiejkolwiek pomocy, choćby prawnej, to śmiało, nasi posłowie i posłanki są po to, by służyć pomocą, by być tym pierwszym kontaktem wtedy, kiedy obywatela coś boli – zachęcała Agnieszka Pomaska.

Czytaj więcej

źródło: malbork.naszemiasto.pl

Zobacz co mówili Parlamentarzyści podczas uroczystości otwarcia biura w Malborku

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk