Donald Tusk na konwencji Platformy Obywatelskiej: „Wierzysz w Boga – nie głosujesz na PiS”

2022-07-02

„Adam Glapiński jest nie tylko niekompetentny i nieprzyzwoity w tym, co robi. Prawnicy Andrzeja Dudy napisali ekspertyzy, że wybór Glapińskiego jest nielegalny. Wystarczyłaby dużo mniejsza wątpliwość, żeby gościa wyprowadzić z NBP i ja to zrobię. Gwarantuję!” – obiecał Tusk przy aplauzie sali.

W sobotę, 2 lipca, w samo południe rozpoczęła się „Konwencja Przyszłości” Platformy Obywatelskiej. Do hali Radomskiego Centrum Sportu przyjechało z całej Polski 6 tysięcy osób, wypełniając ją do ostatniego miejsca. Sama konwencja była pokazem partyjnej siły i mobilizacji. A podczas wystąpień polityków padały mocne słowa pod adresem rządzącego PiS.

Donald Tusk, który jako pierwszy wystąpił, wiele uwagi poświęcił drożyźnie i inflacji, czyli temu co Polaków teraz najbardziej boli. (…)

Dalej mówił m.in. o tym, że mężczyźni nie mogą głosować na PiS, bo to PiS zgotowało piekło kobietom.

Co na miłość Boga Kaczyński albo Rydzyk wiedzą o macierzyństwie, rodzinie, seksie? Wierzysz w Boga – nie głosujesz na PiS. To jest proste jak drut! – podsumował. (…)

Podczas konwencji wystąpiła też pomorska posłanka Agnieszka Pomaska, która mówiła m.in: – Wiem, co Morawiecki zabrał Pomorzu i Polsce. Do przecinania wstęg są pierwsi, ale do roboty ostatni. Wyprzedają Lotos, oddają w węgierskie ręce. Oni zabrali też pieniądze na naukę języka kaszubskiego. Więc sobie myślę, że już lepiej niech nic nie oddają, tylko zostawią wszystko.

Czytaj więcej

źródło: zawszepomorze.pl

Obejrzyj wystąpienie Agnieszki Pomaskiej podczas #KonwencjaPrzyszłości

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk