„Ten obrzydliwy rechot Kaczyńskiego trafi kiedyś do podręcznika historii do działu średniowiecze”. Agnieszka Pomaska w programie 7. Dzień Tygodnia.

2022-06-27

Goście Andrzeja Stankiewicza w programie 7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET skomentowali wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego, który odniósł się na spotkaniu z wyborcami we Włocławku do osób transseksualnych.

– Nie wiem, czy można usłyszeć coś bardziej obrzydliwego – stwierdziła w Radiu ZET posłanka PO Agnieszka Pomaska. Zwróciła uwagę, że nie tylko sam Kaczyński „bawił się” swoimi słowami, ale również publiczność na spotkaniu uznała jego wypowiedź za zabawną. – A to nie jest zabawne, to jest absolutne średniowiecze – oceniła. Dodała, że jeżeli spojrzymy na rankingi tolerancji, to Polska jest na końcu Europy.

źródło: newsweek.pl

– Takie zachowanie wystawia świadectwo nie tylko o Kaczyńskim, ale o całej reprezentowanej przez niego formacji. Ten obrzydliwy rechot Kaczyńskiego i jego zwolenników trafi kiedyś do podręcznika historii do działu średniowiecze. Na nic więcej nie zasługują”– podsumowała Pomaska.

źródło: polsatnews.pl

Politycy ocenili również Jarosława Kaczyńskiego w roli wicepremiera.

Reprezentująca Platformę Obywatelską Agnieszka Pomaska oceniła, że Jarosław Kaczyński wszedł do rządu, żeby pogodzić zwaśnionego premiera Morawieckiego z ministrem Ziobrą i na tym polu poniósł „absolutną klęskę”. Posłanka przypomniała też, że „Jarosław Kaczyński planował wysłać wojsko przeciwko protestującym kobietom”.

Mówiła też, że prezes PiS będzie dalej rządził z tylnego siedzenia i, że boi się odpowiedzialności za drożyznę. Podsumowała, że Kaczyński kompletnie się nie sprawdził.

źródło: dorzeczy.pl

Obejrzyj zapis programu 7. Dzień Tygodnia z udziałem posłanki Pomaskiej

Czytaj więcej

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk