Koalicja Obywatelska przedstawia Czarną Księgę pięciu lat rządów Prawa i Sprawiedliwości

2020-11-17

Mija rok odkąd rząd premiera Morawieckiego uzyskał wotum zaufania i 5 lat bardzo złych rządów Zjednoczonej Prawicy. To dobry moment, by podsumować te 5 złych lat, które doprowadziły Polskę do sytuacji, w której chaos i dezorganizacja stały się kluczem i słowem powszechnych. Koalicja Obywatelska przygotowała księgę, która opisuje to, co stało się (i to co się nie stało) w Polsce przez ostatnie 5 lat.

ZAPOZNAJ SIĘ Z TREŚCIĄ CZARNEJ KSIĘGI PIĘCIU LAT RZĄDÓW
PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI

👆 kliknij 👆 

W Gdańsku Czarną Księgę zaprezentowały Posłanki Agnieszka Pomaska i Małgorzata Chmiel podczas briefingu pod biurami poselskimi PiSu.

W większości dziedzin życia, ostatnich pięć lat zostało w Polsce zmarnowane – mówiła posłanka Pomaska. – Polska w 2015 r. została przekazana w bardzo dobrej kondycji, z dużym wzrostem gospodarczym, z silną pozycją międzynarodową. Była liderem w zabieganiu o środki unijne, była też przykładem państwa, z którego brano przykład, zarówno w kwestii gospodarki, jak i praworządności czy przestrzegania prawa. Oczywiście wiele rzeczy wymagało poprawy i taką poprawę obiecywało PiS. Co z nich zostało? Bardzo niewiele. (…) Polakom należy się pełna informacja o obrazie ostatnich pięciu lat.

Obejrzyj relację video z briefingu Posłanek

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk