„Kampania siania nienawiści przez TVP przynosi niestety negatywne skutki społeczne – to poważny problem”

2020-07-240

W piątek 24 lipca, Wiceprzewodnicząca sejmowej Komisji ds. UE Agnieszka Pomaska była gościem Andrzeja Morozowskiego w programie „Tak jest” na antenie TVN24. W rozmowie udział wziął również Poseł Michał Wypij – wiceprzewodniczący klubu parlamentarnego PiS z ramienia partii Porozumienie.

Rozmowa dotyczyła m.in. roli TVP w zakończonej niedawno kampanii prezydenckiej. Według Agnieszki Pomaskiej kampania siania nienawiści przez TVP to poważny problem, który przynosi niestety negatywne skutki społeczne. Mówiła też o nieuczciwym relacjonowaniu kampanii przez TVP: „Sam Jacek Kurski chwalił się, że TVP relacjonowała 200 spotkań Premiera Morawieckiego. Tymczasem relacji z wystąpień Rafała Trzaskowskiego nie było ani jednej. Nawet OBWE w miażdżącym raporcie skrytykowała rolę TVP w kampanii zarzucając jej manipulacje”

„Rafałowi Trzaskowskiemu zabrakło głosów do pokonania Andrzeja Dudy nie dlatego, że nie pojechał na debatę do Końskich. Zabrakło dlatego, że nie dopuszczono do głosowania Polaków za granicą, wykorzystano instytucje państwa w kampanii, a TVP szczuło na przeciwników PAD” – dodała Posłanka Pomaska.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk