Agnieszka Pomaska Gościem Dnia w Radio Gdańsk

2019-09-050
Nie będzie politycznego starcia Grzegorza Schetyny z Jarosławem Kaczyńskim. Lider Koalicji Obywatelskiej zdecydował się ubiegać o mandat poselski z Wrocławia. Zamiast niego, listy wyborcze w stolicy otworzy Małgorzata Kidawa-Błońska, która jest jednocześnie kandydatką Koalicji Obywatelskiej na urząd premiera. Czy Grzegorz Schetyna przestraszył się prezesa Prawa i Sprawiedliwości? O to zapytaliśmy naszego gościa.
 
Między innymi na to pytanie odpowiedziała posłanka Agnieszka Pomaska, kandydatka Koalicji Obywatelskiej do Sejmu z Gdańska. Rozmowę prowadził Jarosław Popek. 
– Grzegorz Schetyna jest zdeterminowany, żeby wygrać te wybory. Myślę, że znalazł najlepsze rozwiązanie – odpowiadała posłanka. – Nie ukrywam, że my wszyscy jesteśmy z tego niezwykle zadowoleni. Przede wszystkim gotowi, żeby ruszyć do boju – dodawała.

Agnieszka Pomaska zapewniała na antenie Radia Gdańsk, że Koalicja Obywatelska w przypadku wygrania wyborów zamierza utrzymać programy socjalne. Promowane będą jednak osoby, które chcą jednocześnie pracować. Program wyborczy Koalicji mamy poznać w piątek. – Za wiele jeszcze nie mogę powiedzieć o tym programie ostatecznym, ale rzeczywiście podtrzymuję tę deklarację, że nie będziemy w żaden sposób odbierać świadczeń, które są obecnie. Jednak nie ukrywam, że będziemy chcieli promować bardziej tych, którzy chcą pracować i jednocześnie mieć dzieci – zaznaczała posłanka KO.

Posłuchaj całej rozmowy

źródło: radiogdansk.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk