Rower, recykling, nasiona. Eko-kandydaci do Sejmu

2019-09-050

– Staram się, żeby moja kampania była jak najmniej uciążliwa dla środowiska – mówi polsatnews.pl Agnieszka Pomaska. Posłanka PO-KO prowadzi swoją kampanię na rowerze, a jej banery wyborcze pochodzą z poprzedniej kampanii, sprzed czterech lat. Pomaska to niejedyna eko-kandydatka, ubiegająca się o mandat posła kolejnej kadencji Sejmu.

Pomaska podkreśla, że rower na co dzień jest jej głównym środkiem transportu. – Ja w Gdańsku praktycznie nie korzystam z samochodu. Jeżdżę rowerem i komunikacją miejską – dodaje.

Banery wyborcze posłanki PO-KO pochodzą z kampanii do Sejmu w 2015 roku. – Wszystkie materiały wyborcze, z których korzystam, pochodzą z recyklingu – podkreśla.

– Staram się, żeby moja kampania była jak najmniej uciążliwa dla środowiska. Myślę, że kampania wyborcza może wnieść coś więcej niż hasła wyborcze. Może zawierać także elementy edukacyjne – twierdzi Pomaska, która jest przewodniczącą zespołu parlamentarnego „Zerwij z plastikiem”.

Ulotki i plakaty posłanki PO-KO można znaleźć m.in. na lokalnych bazarach. – Zachęcam do kupowania na nich – dodaje. Pomaska rozdaje także ekologiczne torby ze swoim wizerunkiem.

Czytaj więcej

źródło: polsatnews.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk