„Mamy jeden ważny atrybut – wygodne buty.” Inauguracja kampanii wyborczej Agnieszki Pomaskiej

2019-09-040
Dziś, w samo południe, przed wejściem na Molo w gdańskim Brzeźnie odbył się briefing prasowy inaugurujący kampanię wyborczą Agnieszki Pomaskiej do Sejmu RP.
 
W inauguracji, na którą Posłanka przybyła swoim wyborczym rowerem, udział wzięli m.in. Poseł Adam Korol, Wiceprezydent Miasta Gdańska Piotr Borawski, Przewodnicząca Rady Miasta Gdańska Agnieszka Owczarczak oraz Przewodniczący Klubu KO w Radzie Miasta Cezary Śpiewak-Dowbór.
 
Obecni byli również liczni wolontariusze i sympatycy Posłanki, którzy stanowić będą filar jej kampanii. Jak powiedziała Agnieszka Pomaska:  „Mamy jeden ważny atrybut – wygodne buty, aby odwiedzić jak najwięcej mieszkańców, jak najwięcej małych miasteczek, aby rozmawiać z wyborcami o tym co za nami i uświadamiać im jak ważne są zbliżające się wybory. Będziemy zachęcać aby 13 października Polacy wykorzystali przysługującą im raz na cztery lata władzę i poszli do urn.”
 
Agnieszka Pomaska wspomniała również o swojej pracy poselskiej – przez ostatnie 4 lata wystosowała ponad 600 interpelacji i zapytań poselskich. Listę tych najważniejszych – dotyczących Pomorza i Gdańska – przeczytać można tutaj.
 
 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”389″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk