Zaprezentowaliśmy Program Polityki Zagranicznej #SilnaPolska !

2019-07-040

Platforma Obywatelska jako największa partia opozycyjna czuje wielką odpowiedzialność za przyszłość Polski, dlatego przedstawiła ambitny program polityki zagranicznej. Jego założenia zaprezentowali dziś w Sejmie: przewodniczący PO Grzegorz Schetyna, wiceprzewodniczący partii Tomasz Siemoniak, a także: Agnieszka Pomaska, Rafał Trzaskowski, Marcin Bosacki oraz Paweł Zalewski.

Polska polityka zagraniczna musi służyć realizacji interesów narodowych, wspierać wzrost zamożności i bezpieczeństwa Polaków oraz umacniać pozycję międzynarodową naszego państwa. Nadrzędnym celem naszego programu zagranicznego jest trwałe zakotwiczenie silnej, zamożnej i wpływowej Polski w przestrzeni cywilizacyjnej i politycznej Zachodu. Polska ma potencjał i powinna współdecydować o kierunkach rozwoju tej wspólnoty. Tylko w jej ramach będzie można skutecznie zapewnić Polakom bezpieczeństwo i dobrobyt.

Politycy PO mają świadomość, że wyzwania stojące przed polską polityką zagraniczną nie mogą ograniczać się do haseł, dlatego program jest kompleksowy – odpowiada na dzisiejsze wyzwania gospodarcze, cywilizacyjne i obronne. 

Program jest dostępny do pobrania tutaj. Wszelkie uwagi dotyczące  programu można przesyłać na adres mailowy: Twojprogram@platforma.org

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk