Wizyta studyjna sejmowych podkomisji w Trójmieście

2017-03-280

W dniach 27-28 marca br. odbyła się wizytacja sejmowej Podkomisji stałej do spraw wykorzystania środków pochodzących z Unii Europejskiej oraz  Podkomisji stałej do spraw turystyki w Trójmieście.

W poniedziałkowe popołudnie Posłowie spotkali się gdańskim Ośrodku Kultury Morskiej z władzami samorządowymi województwa pomorskiego, Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Rozmowy dotyczyły tematu wykorzystania środków unijnych w turystyce w województwie pomorskim na przykładzie Trójmiasta. Następnie wizytowali Marinę na Żabim Kruku oraz Muzeum II Wojny Światowej.

We wtorek członkowie delegacji spotkali się w Sopocie z władzami samorządowymi Trójmiasta, z którymi rozmawiali na temat planów inwestycyjnych w turystyce w perspektywie finansowej 2014 – 2020, ze szczególnym uwzględnieniem inwestycji w zakresie dróg rowerowych i szlaków kajakowych. Po spotkaniu Posłowie wizytowali przystań jachtową „Sopot Marina”, Operę Leśną oraz Hipodrom w Sopocie, a także Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku.

Obejrzyj materiał video

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk