Zaproszenie: chroń to, co najcenniejsze

2009-08-310

Szanowne Panie,

w imieniu Posłanek Platformy Obywatelskiej z Województwa Pomorskiego serdecznie zapraszam wraz z osobami towarzyszącymi na pomorskie spotkanie organizowane w ramach Ogólnopolskiej Akcji Profilaktyki i Edukacji Prozdrowotnej Kobiet „Chroń to, co najcenniejsze”. W sobotę 12 września 2009 r. o godzinie 12.00 w sali kinowej budynku Klubu  Żak w Gdańsku Wrzeszczu przy al. Grunwaldzkiej 195/197 spotkamy się z autorytetami w dziedzinie zdrowia kobiet oraz dowiemy się: gdzie, kiedy i jak wykonać nieodpłatne badania profilaktyczne.

Naszymi gośćmi będą:
1. Dr Piotr Popowski (Wojewódzki Ośrodek Koordynujący Program Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy w Gdańsku) – Program bezpłatnych badań cytologicznych dla wszystkich Polek jako szansa obniżenia zachorowalności na raka szyjki macicy.
2. Dr Tadeusz Jędrzejczyk (Pomorskie Centrum Programów Zdrowotnych w Gdańsku) – Populacyjne programy profilaktyczne  finansowane ze środków publicznych – stan na dzisiaj i wyzwania na przyszłość.
3. Dr Iwona Chruścicka (Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku)- Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.

Spotkanie trwać będzie nie więcej niż dwie godziny. Po wystąpieniach specjalistów będzie możliwość rozmowy i uzyskania dodatkowych informacji. Następnie planujemy projekcję sfilmowanego spektaklu „Art. Cafe” ze wprowadzeniem Joanny Czajkowskiej.

Więcej informacji o programie „Chroń to, co najcenniejsze” znajdzie Pani na stronie: www.toconajcenniejsze.pl. Klub Żak mieści się w pobliżu stacji SKM Gdańsk-Zaspa, przy przystanku tramwajowym ul. Wojska Polskiego róg al. Grunwaldzkiej.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk