Agnieszka Pomaska

Kandydaci Platformy Obywatelskiej w Gdańsku – moi faworyci :-)
17 listopada 2010 r., napisany przez

W latach 2002- 2009 pełniłam funkcję Radnej Miasta Gdańska. Ponad rok temu otrzymałam szansę pracy w Sejmie RP, kiedy objęłam mandat po Jarosławie Wałęsie.

Mimo, że obecnie z racji sprawowanej funkcji nie kandyduję do Rady Miasta Gdańska, nadal interesuję się tym co dzieje się w Gdańsku. Dlatego aktywnie wspieram kandydatów do Rady Miasta. Wiem, że każdy z kandydatów Platformy Obywatelskiej będzie godnie reprezentować Gdańszczan i na co dzień interesować się ich sprawami, a wskazane problemy możliwie skutecznie rozwiązywać.

Wielu z Was pyta mnie, na kogo oddać swój głos. Listy Platformy Obywatelskiej są bogate w osoby o różnym doświadczeniu, wieku i wykonywanym zawodzie. Nie jest to łatwy wybór. Ze swojej strony mogę jedynie powiedzieć z kim współpracuję na co dzień i kto pomaga mi w mojej pracy poselskiej. Dlatego w poszczególnych okręgach szczególnie mocno kibicuję następującym kandydatom:

Okręg 1 – Brzeźno, Nowy Port, Letnica, Młyniska, Stogi, Przeróbka, Olszynka, Krakowiec, Górki Zachodnie, Wyspa Sobieszewska, Rudniki, Orunia, Św. Wojciech, Lipce.

1. Dariusz Słodkowski www.dariuszslodkowski.pl
2. Beata Dunajewska-Daszczyńska www.beatadunajewska.pl

Okręg 2 – Śródmieście, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe

3. Beata Wierzba www.beatawierza.pl
16. (ostatni na liście) Adam Nieroda www.adamnieroda.pl

Okręg 3 – Siedlce, Suchanino, Piecki-Migowo, Brętowo, Matarnia, Kokoszki

2. Patrycja Mlejnek-Gałęza
10. (ostatni na liście) Patryk Czapliński www.patrykczaplinski.dorady.org

Okręg 4 – Aniołki, Strzyża, Wrzeszcz

1. Maciej Krupa www.maciejkrupa.pl
5. Agnieszka Braun www.agnieszkabraun.pl

Okręg 5 – Zaspa, Przymorze Wielkie

1. Agnieszka Owczarczak www.agnieszka.owczarczak.pl

2. Piotr Skiba www.piotr-skiba.pl

3. Szymon Moś www.szymonmos.pl

Okręg 6 – Przymorze Małe, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Oliwa, VII Dwór, Osowa

3. Piotr Borawski www.piotrborawski.pl

Pełna lista kandydatów Platformy Obywatelskiej do Rady Miasta Gdańska dostępna tutaj
Sejmik Województwa Pomorskiego

Krzysztof Lodziński
www.lodzinski.pomorze.pl
Łukasz Zaręba www.lukaszzareba.pl

Pełna lista kandydatów Platformy Obywatelskiej do Sejmiku w okręgu Gdańsk dostępna tutaj

Prezydent Miasta Gdańska 2. PAWEŁ Adamowicz www.adamowicz.pl

W wyborach samorządowychw Gdańsku każdy z Was będzie dysponował 3 głosami: 1 do Rady Miasta Gdańska, 1 do Sejmiku, 1 na Prezydenta Miasta Gdańska. Gorąco zachęcam do zapoznania się i kontaktu z kandydatami zanim wrzucicie głos do urny. To decyzja na najbliższe 4 lata!

Okręg 1 – Brzeźno, Nowy Port, Letnica, Młyniska, Stogi, Przeróbka, Olszynka, Krakowiec, Górki Zachodnie, Wyspa Sobieszewska, Rudniki, Orunia, Św. Wojciech, Lipce.

Dariusz Słodkowski www.dariuszslodkowski.pl
Beata Dunajewska-Daszczyńska www.beatadunajewska.pl

Okręg 2 – Śródmieście, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe

Beata Wierzba www.beatawierza.pl
Adam Nieroda
www.adamnieroda.pl

Okręg 3 – Siedlce, Suchanino, Piecki-Migowo, Brętowo, Matarnia, Kokoszki

Patrycja Mlejnek-Gałęza
Patryk Czapliński
www.patrykczaplinski.dorady.org

Okręg 4 – Aniołki, Strzyża, Wrzeszcz

Maciej Krupa www.maciejkrupa.pl
Agnieszka Braun
www.agnieszkabraun.pl

Okręg 5 – Zaspa, Przymorze Wielkie

Oczywiście polecam siebie 😉

Okręg 6 – Przymorze Małe, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Oliwa, VII Dwór, Osowa

Piotr Borawski www.piotrborawski.pl

Sejmik Województwa Pomorskiego

Krzysztof Lodziński www.lodzinski.pomorze.pl
Łukasz Zaręba
www.lukaszzareba.pl

Prezydent Miasta Gdańska
Paweł Adamowicz
www.adamowicz.pl