21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2013-01-080

W najbliższą niedzielę 13 stycznia już po raz 21. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na ratowanie życia dzieci oraz godną opiekę medyczną seniorów. Wzorem poprzednich lat,  Przewodnicząca Sejmowej Komisji ds. Unii Europejskiej Agnieszka Pomaska przekazała na aukcję wyszczególnione poniżej rzeczy. Zachęcamy do licytacji!

1. Wyjątkowy szalik – kliknij tutaj, aby przejść do aukcji.

Wyjątkowy szalik wyceniony przez dziennik Fakt na 1595zł, dostępny na naszej aukcji od 1 złotówki. Jak zapewniają autorzy artykułu – „ta część garderoby to ostatni krzyk mody!” Sezon zimowy jeszcze w pełni, a więc niewątpliwie przyda się na niesprzyjające warunki pogodowe. „Ot szalik. Niby zwykły, w kratę, ale to tylko pozory” – jak piszą twórcy tekstu. Faktycznie – szalik wykonany z owczej wełny jest bardzo ciepły, posiada oryginalny szkocki wzór . To bez wątpienia modny dodatek. Zwycięzca aukcji otrzyma również oryginalną, drukowaną wersję okładki wraz z artykułem dokumentującym autentyczność wspomnianego przedmiotu wraz z podpisem posłanki Agnieszki Pomaskiej. Jako ciekawostkę dodamy, że zdjęcie które widnieje w artykule zostało wykonane przez Ambasadora Finlandii w Polsce podczas wizyty w fińskim parlamencie.

W celu wyświetlenia treści  przytoczonego artykułu, proszę kliknąć w następujące linki: 
Okładka [zobacz] | Artykuł [zobacz]

Szczegóły: Sprzedawany szalik jest nowy, nieużywany – dokładnie taki jak na zdjęciu. Uszyty ze 100% owczej wełny, co gwarantuje najwyższą jakość. Pochodzi z Irlandii, natomiast jego wzór to szkocki tartan o nazwie Camel Thompson. Jest szczególnie na czasie, zwłaszcza w pierwszej połowie 2013, kiedy to Irlandia sprawuje prezydencję w Unii Europejskiej. Wymiary 145cm x 28 cm.

2. Słynna koszulka – kliknij tutaj, aby przejść do aukcji.

Treść: Udostępniamy do licytacji wyjątkową koszulkę typu longsleeve, z którą pojawiała się w Sejmie posłanka Agnieszka Pomaska podczas głosowania ws. referendum emerytalnego. Jak podawały media, na głosowaniu ws. wniosku „Solidarności” o rozpisanie referendum emerytalnego miało zabraknąć posłanki, bo akurat na ten dzień wyznaczono termin jej porodu. Według prasowych przekazów, nieobecność stanowiłaby spory problem, gdyż koalicja PO-PSL w tym głosowaniu miała posiadać jeden głos przewagi nad opozycją. „Dziennikarze wiedzą lepiej ode mnie kiedy rodzę!” – napisała Pomaska na portalu społecznościowym. Potem dodała: „My już gotowe do głosowania”. I tak też się stało, na Wiejską przybyła i dopełniła swojego poselskiego obowiązku.

Szczegóły: Przedmiotem aukcji są dwie koszulki. Oryginalna używana oraz replika, nowa – na wzór tej, użytej podczas głosowania. Osoba, która wygra otrzyma je obie 🙂 Kolor czarny, rozmiar S. Posiadają klasyczny krój, więc są nie tylko dla kobiet w ciąży. Skład: 50% bawełna, 50% poliester.

[nggallery id=102]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk