Wytypuj wynik finału Euro2012 i wygraj szalik kibica reprezentacji Polski

2012-06-290

Trzy tygodnie turnieju Euro2012 minęły niezmiernie szybko. Charakteryzowały się ekscytującymi meczami, pięknymi golami i wielkimi emocjami. Przed nami jeszcze finał pomiędzy drużynami Hiszpanii i Włoch. 

W związku z tym, zachęcamy wszystkich do udziału w drugim turniejowym konkursie organizowanym przez posłankę Agnieszkę Pomaską.

W dniu meczu na oficjalnym profilu Agnieszki Pomaskiej w portalu społecznościowym Facebook pojawi się specjalny wpis, gdzie będziecie mogli Państwo wytypować wynik wspomnianego meczu. Warto wziąć udział, gdyż pierwsze 10 osób, które przewidzi prawidłowo rezultat spotkania otrzyma nagrodę – szalik kibica reprezentacji Polski! Poniżej widnieje krótki regulamin. Niech wygra lepszy!


Regulamin konkursu

1. W dniu meczu Hiszpania-Włochy (01.07.2012) na oficjalnym profilu (tzw. FanPage) posłanki Agnieszki Pomaskiej zostanie zamieszczony wpis, pod którym należy wpisać przewidywany wynik. Komentarze zamieszczone w innych miejscach nie będą brane pod uwagę.

2. Adres internetowy prowadzący do oficjalnego profilu posłanki Agnieszki Pomaskiej jest następujący: http://facebook.com/apomaska

3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest polubienie oficjalnego profilu posłanki Agnieszki Pomaskiej w portalu społecznościowym Facebook: http://facebook.com/apomaska

4.
 Jedna osoba może zgłosić wyłącznie jedną propozycję.

5. W przypadku podania kilku propozycji przez jedną osobę, żaden z jej wpisów nie będzie brany pod uwagę w ostatecznym rozstrzygnięciu.

6. Jeżeli uczestnik konkursu nie zastosuje się do sposobów zgłaszania wyniku wyszczególnionych w pkt. 7 regulaminu, to jego wpis nie zostanie uwzględniony.

7. Sposoby zgłaszania wyniku:

a) Jeżeli uczestnik konkursu jest zdania, że mecz rozstrzygnie się w regulaminowym czasie gry (90 minut), zgłasza to w przykładowy sposób: R – Hiszpania – Włochy 2:0

b) Jeżeli uczestnik konkursu jest zdania, że mecz rozstrzygnie się w dogrywce (po 120 minutach), zgłasza to w przykładowy sposób: D – Hiszpania – Włochy 1:0

c) Jeżeli uczestnik konkursu jest zdania, że mecz rozstrzygnie się po serii rzutów karnych, zgłasza to poprzez podanie wyniku po zakończonej dogrywce i wskazaniu ostatecznego zwycięzcy. Przykład: Hiszpania – Włochy 2:2, zwycięstwo Hiszpanii w rzutach karnych.

8. Nagrodą dla pierwszych dziesięciu osób, które prawidłowo wytypują wynik meczu jest szalik kibica reprezentacji Polski.

9Swoje propozycje można zgłaszać do tzw. pierwszego gwizdka, czyli godziny rozpoczęcia meczu (20:45).

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk