< class="bt_bb_headline_tag">Aktualności
Turniej Towarzyski z okazji Euro2012" subheadline="<span class="btArticleDate">2012-06-22</span><a href="https://www.pomaska.pl/5014/turniej-towarzyski-z-okazji-euro2012.html#comments" class="btArticleComments">1</a>" font="" font_weight="bold" font_size="" color_scheme="" color="" align="" url="" target="_self" html_tag="h1" size="extralarge" dash="" el_id="" el_class="" el_style="" supertitle_position="outside" ignore_fe_editor="true"]

W dniu 23 czerwca (sobota) br., w godz. 14-17 na boisku na ul. Meissnera 9 w Gdańsku zostanie rozegrany turniej piłkarski pod patronatem Poseł na Sejm RP Agnieszki Pomaskiej.

W rozgrywkach wezmą udział następujące drużyny: „Bristol Cream” (reprezentanci Wielkiej Brytanii), „Politycy i przyjaciele”, „Młodzi politycy”, „Dziennikarze Trójmiasta” oraz „Hel Old Boys” z Półwyspu Helskiego.

Drużyny zagrają w ośmioosobowych składach, równolegle, każdy z każdym. Mecze będą sędziowane. Do udziału we wspomnianym wydarzeniu zaproszone zostały także rodziny i znajomi zawodników, gdyż w czasie jego trwania odbędzie się grill. Wieczorem wszyscy udadzą się do sopockiego klubu Atelier, zlokalizowanego na ul. Mamuszki 2, gdzie planowane jest wspólne oglądanie ćwierćfinału mistrzostw Europy, pomiędzy reprezentacjami Hiszpanii i Francji.

Drużyna „Bristol Cream” w minionych dwunastu latach odwiedziła wszystkie państwa organizujące turnieje mistrzostw Europy i świata, rozgrywając towarzyskie turnieje z lokalnymi zespołami. Hasłem przyświecającym ich działalności jest „Przyjaźń poprzez piłkę nożną”.

Jeden komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk