Wytypuj wynik meczu Polska – Czechy i wygraj koszulkę naszej reprezentacji!

2012-06-131

Już w sobotę, 16 czerwca przed Polską reprezentacją piłki nożnej bardzo ważny mecz z Czechami. Stawka jest wysoka, ponieważ jest to gra o ćwierćfinał mistrzostw Europy. W związku z tym, zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie organizowanym przez Posłankę Agnieszkę Pomaską.

W dniu meczu na oficjalnym profilu Agnieszki Pomaskiej w portalu społecznościowym Facebook, pojawi się specjalny wpis, gdzie będziecie mogli Państwo zgłosić swoje propozycje odnośnie ostatecznego wyniku wspomnianego meczu. Warto wziąć udział, gdyż dla wszystkich osób, które wytypują prawidłowo rezultat spotkania, przewidziane są nagrody w formie koszulek reprezentacji! Poniżej widnieje krótki regulamin. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za naszych!


Regulamin konkursu

1. W dniu meczu Polska-Czechy (16.06.2012) na oficjalnym profilu (tzw. FanPage) Posłanki Agnieszki Pomaskiej zostanie zamieszczony wpis, pod którym należy wpisać przewidywany wynik.

2. Adres internetowy prowadzący do oficjalnego profilu Posłanki Agnieszki Pomaskiej jest następujący: http://facebook.com/apomaska

3. Jedna osoba, może zgłosić wyłącznie jedną propozycję.

4. W przypadku podania kilku propozycji przez jedną osobę, żaden z jej wpisów nie będzie brany pod uwagę w ostatecznym rozstrzygnięciu.

5. Nagrodą dla osoby, która prawidłowo wytypuje wynik meczu, jest koszulka reprezentacji Polski.

6. Swoje propozycje można zgłaszać do tzw. pierwszego gwizdka, czyli godziny rozpoczęcia meczu (20:45).

One comment

  • Paweł

    2012-06-13 at 23:59

    Wynik Polska:Czechy:2:1

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk