Aktywny dzień kampanijny w Gdańsku

2011-09-180

W niedzielę Poseł Agnieszka Pomaska, kandydująca w nadchodzących wyborach parlamentarnych do Sejmu z miejsca 4 na liście PO, wyruszyła wraz z rodziną i wolontariuszami szlakiem pasa nadmorskiego w celu nawiązania bezpośredniego kontaktu z wyborcami. Cała akcja była dość nietypowa, gdyż grupa poruszała się na rolkach, prowadząc w ten sposób kampanię wyborczą ale także promując aktywny tryb życia.

Wśród napotkanych spacerowiczów nie zabrakło wielu głosów poparcia i życzliwych słów. Była to też sposobność do dyskusji odnośnie ostatnich lat pod rządami Platformy Obywatelskiej, a także zmian jakie zaszły na wielu płaszczyznach naszego życia.  Nie zabrakło również dyskusji odnośnie pomorskich inwestycji:

Pomorze zmienia się z każdym dniem. Wszystkie inwestycje jakie zostały zrealizowane, mają przede wszystkim służyć społeczeństwu. Ilość zakończonych projektów jest bardzo duża, przed nami kolejne wyzwania. Wszystkie zmiany wymagają jednak czasu. Tempo prac jest satysfakcjonujące, a ich efekty możemy dostrzec niemalże na każdym kroku – powiedziała Pomaska.

[nggallery id=61]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk