„Kończymy z budowaniem czegokolwiek na krzywdzie ludzkiej”. Posłanka Agnieszka Pomaska w programie „Kawa na Ławę” w TVN24.

2024-06-30

W niedzielę (30 czerwca) posłanka Agnieszka Pomaska była gościem red. Konrada Piaseckiego w programie „Kawa na Ławę” w TVN24.

– Od początku mówiliśmy, że ten projekt wymaga urealnienia, przejrzenia wydatków dotychczasowych i zaplanowanych. Ten projekt nie będzie już budowany na krzywdzie ludzkiej, jak próbowało to robić PiS, (…), kończymy z budowaniem czegokolwiek na krzywdzie ludzkiej”. – mówiła posłanka Pomaska o CPK.

– Urealnienie projektu CPK oznacza również koniec blokowania inwestycji w lotniska regionalne. Dlaczego PiS blokował np. rozwój lotniska w Szczecinie? Każdy w Polsce musi mieć poczucie, że to inwestycja dla niego a nie tylko dla wybranych – dodała.

Przez 8 lat PiS zapowiadało wielkie inwestycje. CPK zakończył się na etapie planów, z programu Izera nie powstał żaden elektryczny samochód, a przekop Mierzei nie spełnia swojej funkcji. W latach 2007-2015 powstawały autostrady, modernizowane były linie kolejowe. My ten projekt po prostu zrealizujemy, i to jest różnica między nami a PiS – dodała na zakończenie.

Obejrzyj cały program z udziałem posłanki Pomaskiej

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk