Agnieszka Pomaska uczestniczyła w wizycie parlamentarnej Warsaw Security Forum w Oslo, poświęconej wzmacnianiu współpracy między Polską i Norwegią. Spotkania odbyły się w szczególnym momencie – Norwegia będzie krajem partnerskim Warsaw Security Forum 2026. Delegacji przewodniczył Zbigniew Pisarski, prezes Fundacji im. Kazimierza Pułaskiego. W jej skład weszli także wicemarszałek Sejmu Krzysztof Bosak, wiceprzewodniczący Polsko-Norweskiej Grupy Parlamentarnej...











