Koalicja Obywatelska w Gdańsku rusza w drogę po zwycięstwo!

2024-02-13

W poniedziałek (13 lutego 2024 r.) w samo południe odbyła się konferencja prasowa wszystkich kandydatek i kandydatów z list Koalicji Obywatelskiej do samorządu w Gdańsku. W konferencji wzięła udział posłanka Platformy Obywatelskiej Agnieszka Pomaska.

– Ta drużyna która za mną stoi, nikt nie ma wątpliwości, że idzie po kolejne zwycięstwo. Ta drużyna idzie po zwycięstwo po to, żeby to wspaniałe miasto Gdańsk, zmieniało się na jeszcze lepsze. Nie mam żadnych wątpliwości, że Gdańsk zmienił się niesamowicie, możemy być z Gdańska dumni.- mówiła Agnieszka Pomaska

Platforma Obywatelska podjęła decyzję o wspólnym starcie z ugrupowaniem obecnej Prezydent Gdańska, Aleksandry Dulkiewicz w  nadchodzących wyborach samorządowych, zaplanowanych na 7 kwietnia 2024 roku, wspólnym wystawieniu kandydatów i działanie razem pod szyldem Koalicji Obywatelskiej. Ta decyzja jest wyrazem dążenia do jednoczenia sił w walce o skuteczną realizację interesów społeczności lokalnych oraz o dalszy rozwój Gdańska.

– Jednym z powodów dla którego możemy być z Gdańska dumni, jest taki, że jest po prostu w dobrych rękach. Pani Prezydent, ja nie ukrywam, że ogromnie się cieszę, że jest Pani naszą liderką w tych wyborach, ale też liderką na listach Koalicji Obywatelskiej. Te wybory samorządowe to jest kolejny krok do tego, żeby posprzątać. Posprzątać po tych ostatnich 8 latach, gdzie samorząd gdański nie miał łatwo. dodała Pomaska.

 

Zapis transmisji na żywo z konferencji prasowej.

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk