Wizyta posłanki Agnieszki Pomaskiej w Starogardzie Gdańskim i Kwidzynie.

2024-02-06

W poniedziałek (5 lutego 2024r.) posłanka Platformy Obywatelskiej Agnieszka Pomaska wzięła udział w spotkaniach z wyborcami na pomorzu.

W Starogardzie Gdańskim, na zaproszenie posła Patryka Gabriela oraz senatora Ryszarda Świlskiego, Agnieszka Pomaska uczestniczyła w uroczystym otwarciu biura parlamentarzystów, które stanowi ważny krok w budowaniu bliższej relacji z lokalną społecznością. W wydarzeniu wzięli udział także posłanka Magdalena Kołodziejczak oraz Radny Miasta Gdańsk Łukasz Bejm, co podkreśliło znaczenie współpracy między różnymi szczeblami władzy dla rozwoju regionu.

Nowo otwarte biuro znajduje się przy ul. Rynek 34, stając się centralnym punktem kontaktu i wsparcia dla mieszkańców Starogardu Gdańskiego.

Następnie posłanka Agnieszka Pomaska uczestniczyła wraz z senatorem Leszkiem Czarnobajem w otwartym spotkaniu z mieszkańcami Kwidzynia, które było wyjątkową okazją do pogłębienia dialogu na tematy istotne dla przyszłości Pomorza. W trakcie spotkania, oprócz kwestii perspektyw rozwoju regionu, uwagę poświęcono również aktualnej sytuacji związanej z fuzją Lotosu z Orlenem. Dzięki takiej wymianie poglądów, spotkanie zyskało wartość nie tylko jako forma kontaktu z wyborcami, lecz także jako platforma do budowania wspólnej świadomości i wspierania potrzeb społeczności lokalnej.

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk