„Zapraszamy na Marsz Miliona Serc!” Konferencja prasowa Koalicji Obywatelskiej.

2023-09-28

W czwartek (28 września 2023 r.) o godzinie 11:30  odbyła się konferencja prasowa Koalicji Obywatelskiej z udziałem liderek pomorskich list do Sejmu – posłanek Agnieszki Pomaskiej i Barbary Nowackiej.

Jeśli chcecie, żeby do Polski wróciła praworządność, popłynęły fundusze unijne, w tym fundusze, które za rządów PiS pojawiły się tylko na billboardach, jeśli chcecie, żeby dzięki nim rozwijały się polskie miasta i miasteczka, jeśli chcecie przywrócić kobietom ich prawa i poczucie bezpieczeństwa, zapraszamy na Wielki Marsz! To będzie wyjątkowe wydarzenie, które na pewno przez te kolejne dwa tygodnie poniesie nas optymizmem do tego, żeby zmienić Polskę na lepsze, żeby sprawić, żebyśmy znowu wszyscy czuli się jak u siebie w domu, bez podziałów, bez szczucia, bez wydawania 3 mld zł na tę skandaliczną propagandę! – przekonywała posłanka Agnieszka Pomaska.

Szanowni Państwo, Marsz Miliona Serc to marsz wielkiej nadziei i wielkiego przełomu. Widzimy to gigantyczne zainteresowanie wśród ludzi. Pan Marszałek Mieczysław Struk mówi o co najmniej 75 autokarach ludzi, chętnych do pokazania, że w Polsce może być dobrze, bezpiecznie i normalnie. My zapraszamy na Marsz Miliona Serc, bo mamy dość władzy, która wyklucza, pogardza, która oszukuje, kłamie, kradnie. Ale też idziemy z pozytywnym przekazem – chcemy pokazać jaka będzie Polska po 15 października, gdy KO i inne partie demokratyczne opozycji wygrają wybory. Polska będzie krajem uczciwym i sprawiedliwym, pełnym szacunku i zrozumienia dla praw człowieka oraz praw kobiet, gospodarnym i opartym na przyzwoitości. Dziś, w całym naszym Regionie, trwają akcje zapraszające chętne osoby do udziału w Marszu! Bo to wielkie wydarzenie, które zmieni oblicze tej kampanii na dobrą, prawdziwą i porządną! – zapewniała posłanka Barbara Nowacka.

 

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk