„Mój postulat jest taki, że każdy w rządzie zajmuje się tym, do czego został powołany” – Agnieszka Pomaska w programie TVN24 „Czas decyzji: ring”.

2023-09-06

W środę (6 września 2023 r.) o godzinie 18:30 posłanka Agnieszka Pomaska była gościem  w programie „Czas decyzji: ring” na antenie TVN24.

Posłanka zapytana o swój najważniejszy postulat na pierwsze 100 dni rządów wskazała, że chciałaby, żeby każdy w rządzie zajmował się tym, do czego został powołany – minister Finansów nie zajmuje się tym, żeby uprawiać propagandę finansową. Każdy w Polsce powinien się czuć bezpiecznie. Finansowo, jeśli chodzi o bezpieczeństwo własne i swoich dzieci. 

Agnieszka Pomaska podkreślała także, że oczekuje rozliczenia wszelkich afer dotyczących spółek Skarbu Państwa, a w szczególności Orlenu – Dla mnie rozliczenie afer związanych ze spółkami Skarbu Państwa to priorytet. To, że po zaniżonej o 4,5 mld złotych cenie została sprzedana nasza pomorska perełka – Lotos – oraz to, że wycofano poważne zarzuty wobec Daniela Obajtka wymaga wyjaśnienia. (…) Mieliśmy też raport w sprawie omijania ustawy kominowej w spółkach Skarbu Państwa. Zawyżane są wynagrodzenia. Orlen, Lotos i pan Obajtek powinni trafić przed sąd jak najszybciej.

źródło: tvn24.pl

Obejrzyj fragment programu „Czas decyzji: ring” z udziałem posłanki Agnieszki Pomaskiej

 

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk