„Jeśli leży Wam na sercu przyszłość Polski, angażujcie się w akcję kontroli wyborów”. Pomorscy posłowie KO nawołują do pilnowania wyborów.

2023-06-21

Pomorscy przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej zwołali konferencję prasową, aby zachęcić do pracy w komisjach wyborczych lub jako mężowie zaufania.

„Pilnuję wyborów” to nowy projekt Koalicji Obywatelskiej, który dzisiaj (21.06) na ulicach Gdańska w formie konferencji prasowej promowali pomorscy posłowie partii: Agnieszka Pomaska, Małgorzata Chmiel oraz Jerzy Borowczak.

– Przyszedł czas, żeby bardzo poważnie pomyśleć nie tylko o kampanii wyborczej, ale i o tym, jak rzeczywiście te wybory będą wyglądały. Po tej władzy można się spodziewać wszystkiego. Już teraz można zapisać się do kontroli wyborów. Jeśli leży Wam na sercu przyszłość Polski, przyszłość demokracji w Polsce, przyszłość Waszych dzieci to serdecznie zachęcamy do włączenia się w największy w historii naszego kraju ruch kontroli wyborów – mówiła posłanka Agnieszka Pomaska.

Celem akcji jest zachęcanie obywateli do aktywnego udziału w społecznym pilnowaniu głosowania podczas jesiennych wyborów parlamentarnych. Takie osoby weryfikowałyby pracę komisji w roli męża zaufania.

– Znamy tę władzę i znamy jej bolszewickie metody. Dlatego prosimy, abyście zaangażowali się w kontrolę wyborów, żeby nie zostały przez PiS sfałszowane, żeby nie zostały przez tych ludzi ukradzione – stwierdził Jerzy Borowczak.

Posłowie zbierali podpisy osób chętnych do pracy w komisjach wyborczych lub w roli mężów zaufania. Jak podkreślali, zapisy na co dzień prowadzą również w swoich biurach poselskich.

źródło: pulsgdanska.pl

Czytaj więcej

Obejrzyj zapis transmisji z konferencji prasowej

 

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk