Zamiast sprostowania. Odpowiedź na artykuł w „Naszym Dzienniku”

2010-01-232

Tak, ja również nie jestem za tym, by PiS znowu objął w Polsce rządy. Dziwne? W Platformie Obywatelskiej jestem od początku, kiedyś pomagałam organizować spotkanie założycielskie PO w Hali Oliwia, a dzisiaj jestem Posłanką PO. Dlatego  z zainteresowaniem przeczytałam artykuł w dzisiejszym Naszym Dzienniku o akcji na portalu facebook: „Zrobimy wszystko, aby PiS nie wrócił już do władzy! Kampania Społeczna”. Wbrew temu co sugeruje ND, nie jestem jednak inicjatorką akcji a obecnie, od ponad tygodnia (choć chwilowo rzeczywiście tak było), nie widnieję nawet wśród blisko 5 tysięcy osób, które wspierają tę ideę. Nie wypowiadałam się również, jak sugeruje ND, w tej sprawie, a moje zdjęcie nie pokazało się na profilu akcji (jak wskazuje fotomontaż w papierowym wydaniu na pierwszej stronie Naszego Dziennika). Aby jednak wybawić Nasz Dziennik z kłopotów i uchronić redakcję od konieczności zamieszczenia sprostowania, chętnie do akcji się przyłączę. Wśród nazwisk widzę tam nie tylko zwolenników PO, więc mam nadzieję, że swoją obecnością nie zepsuję obywatelskiego charakteru inicjatywy. Inicjatorom gratuluję pomysłu.  A Naszemu Dziennikowi dziękuję za rozpowszechnienie kampanii „Zrobimy wszystko, aby PiS nie wrócił już do władzy!” Wszystkich, którzy myślą podobnie zachęcam do poparcia tej ważnej inicjatywy!

Przydatne linki

2 comments

 • Mirek

  2010-01-23 at 21:55

  Droga Agnieszko ! Każdy ma możliwość wyboru i ewentualnie zmiany swoich preferencji wyborczych, Jeżeli uważasz, że Platforma Obywatelska w obecnej sytuacji jest tą partią, z którą powinnaś łączyć swoje nadzieje na lepsze jutro dla Polski, to trwaj w niej i działaj. Nie licz jednak na to, że inni będą podzielali Twoje zdanie na ten temat. Jeżeli nie dostrzegasz zła , które towarzyszy rządom PO zmierzającym wprost do totalitaryzmu, do władzy absolutnej, nie liczącej się z odczuciami większości społeczeństwa, to w końcu zostaniesz na placu boju sama. Mam taką nadzieję, że dla Ciebie nie jest jeszcze za późno, więc zanim ostatecznie zdecydujesz się i wpiszesz się na listę obejrzyj sobie fragment sejmowej komisji hazardowej z zakończenia przesłuchania Chlebowskiego… CXzy takie standardy jakie zobaczyłaś, są zgodne z Twoimi ???

  Reply

 • Artur

  2011-03-07 at 23:22

  Pytanie mam jedno o co tak sie wszycy boicie???
  Trzy lata nic nie robiliscie tylko szczekaliscie jak zaszczute psy obrazajac i ponizajac kogolwiek i cokolwiek ca ma jakikolwiez zwiazek z PiS. Mydlenie oczu o „Polityce Milosci” wywoluje odruchy wymiotne. Doprowadzilicie Polske do upadku, ta sama banda ktora rzadzila PRL-em siedzi teraz bezkarnie na urzedach do ktorych prawa nie maja!!! Takiego nowotworu nie znajdzie sie Niemczech czy Czechach.
  Czy pani Pomaska i jej podobni maja cos lub ich rodziny na sumieniu z lat PRL???
  Czy pani Pomaska wie co to znaczy slowo Demokracja??? Wystarczy wysunac nos poza wlasne interesy i spojrzec na kraje sasiednie gdzie Palikoty, Niesiolowskie itd itp, czy Olejniki badz Lisy nie istnieja bo dla takich miejsca nie ma.
  Komunisci na Wegrzech mieli na tyle honoru i odwagi aby przyznac sie do przekretow i klamstw. Wy bez klamstw i oszustw nie jestescie w stanie funkcjonowac.
  Grunt wam sie pod nogami teraz pali ale szkod ktorych narobiliscie juz sie nie da naprawic. Zniszczyliscie spoleczenstwo, zniszczyliscie Panstwo.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk