Sezon żeglarski oficjalnie zakończony!

2007-09-301

Zakończenie sezonu żeglarskiegoPrawdziwie żeglarska pogoda towarzyszyła ostatniemu dniu regat z cyklu Gdańskiego Pucharu Żeglarskiego, które odbyły się w Górkach Zachodnich w ten weekend. Aż trudno uwierzyć, że to już koniec sezonu.

Wydaje się jednak, że warunki pogodowe sprawią, iż zamknięcie sezonu było rzeczywiście tylko symboliczne. Organizatorem regat był tym razem Jachtklub Stoczni Gdańskiej, a wyniki całego Pucharu można obejrzeć na stronie Gdańskiej Federacji Żeglarskiej.

Sezon żeglarski nie kończy się natomiast w Radzie Miasta Gdańska. Już na 17 października Komisja Turystyki i Promocji Miasta planuje pierwszą debatę o przyszłości gdańskiego żeglarstwa. W dyskusji udział wezmą między innymi przedstawiciele Gdańskiej Federacji Żeglarskiej, organizacji skupiającej gdańskie kluby.

Więcej na www.zeglarz.gda.pl

Jeden komentarz

  • Andrzej

    2007-10-08 w 09:26

    Z wielką przyjemnością i satysfakcją przyjęliśmy Pani wizytę na naszej uroczystości. To mimo wszystko rzadkie w Naszym Mieści, móc stwierdzić, że żeglarskie pasje znajdują uznanie w oczach samorządu. Gdańscy żeglarze stawiają na Panią. Powodzenia.

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk