Konferencja prasowa zapowiadająca akcję „Tu jest przyszłość!” na Pomorzu.

2023-05-17

W środę (17.05) w Biurze Platformy Obywatelskiej odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca odbywającą się w dniach 18-19.05 pomorską odsłonę akcji „Tu jest przyszłość”. W konferencji poza Przewodniczącym Regionu Pomorskiego PO Mieczysławem Strukiem udział wzięli pomorscy parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej, m.in.: Agnieszka Pomaska, Małgorzata Chmiel, Kazimierz Plocke, Bogdan Borusewicz, Sławomir Rybicki.

Będziemy odbywali spotkania w miejscach gdzie ten rząd nie tylko wiele zepsuł, ale przede wszystkim wielu ludzi zostawił bez wsparcia – mówiła posłanka Agnieszka Pomaska.

W najbliższych dniach na Pomorzu odbyć ma się aż 67 spotkań, wśród nich dwa z udziałem Donalda Tuska. Przewodniczący KO przyjedzie 18 maja do Słupska i dzień później do Kartuz. Parlamentarzyści PO siedemnaście razy będą do dyspozycji Pomorzan podczas spotkań otwartych, pozostałe odbywać się mają z udziałem przedstawicieli rozmaitych środowisk: przedsiębiorców, rolników, pracowników służby zdrowia, oświaty, seniorów. 

Obejrzyj zapis transmisji z konferencji prasowej

Zapoznaj się z harmonogramem spotkań

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk