Objazd PO na Pomorzu. Donald Tusk w Słupsku i Kartuzach. Posłowie na kilkunastu spotkaniach w powiatach

2023-05-15
W czwartek 18 maja Platforma Obywatelska organizuje kilkanaście spotkań otwartych na Pomorzu. Najważniejsze – z Donaldem Tuskiem – odbędzie się w Słupsku. – Każdy może przyjść, po krótkim wstępie oddajemy się w ręce, tych którzy przyszli porozmawiać – mówi posłanka Agnieszka Pomaska.
 
W czwartek 18 maja Platforma Obywatelska zorganizuje na Pomorzu szereg spotkań. Formuła znana jest już z innych regionów. Najważniejszym wydarzeniem jest spotkanie z Donaldem Tuskiem, a mniejszymi wizyty grup parlamentarzystów w powiatach.

„Otwarte dla wszystkich” spotkanie z Donaldem Tuskiem odbędzie się w 18 maja o godz. 17 w Hali Gryfia w Słupsku. „Porozmawiajmy o Polsce, o programie PO, o pozycji naszego kraju w Europie, o naszym regionie” – reklamuje PO.  

To będzie prawdziwie otwarte spotkanie, na które każdy może przyjść, gdzie nie ma cenzury, każdy może zadać pytania, gdzie ludzi nie przywozi się autokarami – mówi Zbigniew Konwiński, słupski poseł PO. Zapowiada, że nie będzie barierek, listy obecności i pytań z kartki. To aluzja do spotkań prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, na które wpuszczane są wybrane osoby, a prezes dostaje pytania na kartkach. 

Dodatkowo – w piątek 19 maja – odbędzie się drugie spotkanie otwarte z Donaldem Tuskiem. Kartuzy, ul. Klasztorna 4 (Liceum Ogólnokształcące nr 1), godz. 17. 

Gdy Tusk będzie w Słupsku, grupy posłów odwiedzą inne miejscowości Pomorza. – Wszystkie nasze spotkania są otwarte. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą porozmawiać o ostatnich ośmiu latach, o tym, co przed nami, jak widzą naszą rolę po wyborach, co jest dla nich ważne w kampanii wyborczej. Z doświadczenia w innym regionach Polski mogę powiedzieć, że to jest dla nas cenna wymiana poglądów. Formuła jest taka, że po krótkim wstępie oddajemy się w ręce tych, którzy przyszli z nami porozmawiać – mówi posłanka Agnieszka Pomaska

Czytaj więcej

źródło: trojmiasto.wyborcza.pl

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk