„Pokazujcie jak rząd PiS kradnie, mówcie jak dobijają przedsiębiorców” – wizyta parlamentarzystów KO na Podkarpaciu

2023-04-25

Trwa objazd województw przez parlamentarzystów Koalicji Obywatelskiej w ramach akcji #TuJestPrzyszłość. W dniach 24-25 kwietnia odwiedzili podkarpackie gminy i powiaty. 

Do Ropczyc i Gnojnicy Dolnej zawitali Piotr Borys, Alicja Chybicka, Agnieszka Pomaska i Krystyna Szumilas. Parlamentarzyści odwiedzili m.in. siedzibę Rega Yacht wyjątkowej firmy, która w obliczu pisowskiej pazerności i jednoczesnego dobijania przedsiębiorców, ma coraz trudniejsze warunki rozwoju. Produkuje jachty na cały świat i tylko w Polsce dziś nie może czuć się jak u siebie.

Pokazujcie jak rząd PiS kradnie, mówcie jak dobijają przedsiębiorców, tłumaczcie ludziom jak ograbiają samorządy z kompetencji i pieniędzy. Zmieńcie to szybko! – mówią przedsiębiorcy na Podkarpaciu. 

Podczas otwartego spotkania rozmawiano głównie o tym jak PiS niszczy samorząd. Lokalni samorządowcy relacjonowali, że na budowę nowej szkoły, żłobka, remont dworca PKP nie ma rządowych pieniędzy, a starosta z PiS wstrzymuje podwyżkę płac pielęgniarek w szpitalu zmuszając je do odejścia.

Dla tych ludzi musimy wygrać jesienne wybory!

 

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk