Campus Polska Przyszłości na Europejskim Forum Nowych Idei 2022

2022-10-13

Na odbywającym się w Sopocie w dniach 12-14.10.2022 roku Europejskim Forum Nowych Idei nie mogło zabraknąć Campusu Polska Przyszłości.

Campus to przede wszystkim rozmowa o przyszłości, dlatego też w rozmowie poza organizatorami wydarzenia: Rafałem Trzaskowskim, Barbarą Nowacką, Agnieszką Pomaską i Sławomirem Nitrasem wzięli udział młodzi uczestnicy Campusu: Oliwia, Julia i Mateusz.

Miesiąc po drugiej edycji paneliści rozmawiali o o ideach, sukcesach i kolejnych pomysłach przyświecających inicjatorom Campusu.

Europejskie Forum Nowych Idei to jedna z największych w tej części kontynentu konferencji, poświęcona globalnym trendom, nowym ideom oraz przyszłości Europy.

Przedstawiciele biznesu, charyzmatyczni mówcy, liderzy i decydenci oraz autorytety ze świata kultury i nauki podczas kilkudziesięciu wydarzeń, paneli, spotkań otwartych, kontrapunktów czy nocnych rozmów debatują o najważniejszych wyzwaniach dla biznesu i społeczeństw w zmieniającym się świecie, o globalnych trendach oraz o przyszłym kształcie Unii.

Forum co roku gromadzi ponad tysiąc uczestników – przedstawicieli świata biznesu, nauki, kultury oraz administracji zarówno polskiej jak i europejskiej.

Europejskie Forum Nowych Idei organizowane jest od 2011 roku przez Konfederację Lewiatan przy współudziale BusinessEurope oraz miasta Sopot.

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk