Agnieszka Pomaska ambasadorką akcji Miejsce Przyjazne Mamie i Dziecku

2011-05-240

Agnieszka Pomaska została ambasadorką akcji Przyjazne Mamie i Dziecku. W ramach akcji społecznej organizowanej przez portal ofeminin.pl  ukazywane będą problemy matek z małymi dziećmi, aby nie tylko zwrócić uwagę opinii publicznej i polityków na ich sytuację, ale także, by zachęcić ich do działania i w rezultacie ją zmienić.

Na stronie dedykowanej akcji „Polska – miejsce przyjazne mamie i dziecku”, która znajduje się pod adresem www.nie-udawaj.pl, znaleźć można artykuły dotyczące sytuacji w Polsce i za granicą, które ukazują zarówno skalę problemu jak i pozytywne przykłady jego rozwiązań.

Znajdziecie tam wywiady z ambasadorkami akcji, do grona których należą Anna Dereszowska, Agnieszka Pomaska, Magdalena Schejbal, Reni Jusis, Odeta Moro – Figurska, Joanna Kluzik-Rostkowska, Małgorzata Napieralska, Joanna Orleańska, Zuzanna Ziomecka. Poznacie także opinie ekspertów na temat warunków, jakie powinno się zapewnić mamom i dzieciom w przestrzeni publicznej, a także relacje Internautek ofeminin.pl z kraju i zagranicy, które opowiadają o udogodnieniach i przeszkodach, z jakimi spotykają się mamy z dziećmi zarówno w małych miejscowościach jak i w metropoliach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk