Zbiórki do e-skarbonek i ulicznych puszek. Trwa 30. Finał WOŚP w Trójmieście

2022-01-30

Porywisty wiatr nieco zniechęcił do niedzielnych spacerów i zmusił organizatorów do przeniesienia koncertów, ale finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Trójmieście jak zwykle cieszył się dużym zainteresowaniem.

W niedzielę 30 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała już po raz trzydziesty. W tym roku prowadzona jest zbiórka na diagnostykę i leczenie wzroku dzieci. Na ulicach Trójmiasta od rana pracowali wolontariusze. W tym roku pracę utrudniały im skutki przejścia orkanu Nadia – wietrzna pogoda i opady deszczu ze śniegiem. Pieniądze można było też wpłacać bez wychodzenia z domów do e-skarbonek. Do południa do skarbonki Regionalnego Centrum Wolontariatu w Gdańsku wpłynęło ponad 40 tys. zł.

Jak co roku dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwestowała Posłanka Agnieszka Pomaska oraz gdańscy Młodzi Demokraci.

Jak Posłanka napisała na swoim profilu w portalu Facebook:

„❤️‍🔥 30 WOŚP za nami! Żadna pogoda nam nie straszna, a serca podwójnie gorące! Dziękuję za wszystkie wpłaty i przypominam o trwających licytacjach.
Na przykład o tej Zobacz ofertę: Książka 'Wybór’ opatrzona autografem Donalda Tuska https://allegro.pl/…/ksiazka-wybor-opatrzona-autografem… 🙂
Do zobaczenia za rok!”
https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk