Trwa kampania przed wyborami przewodniczącego Regionu Pomorskiego PO RP – spotkania w Starogardzie, Wejherowie, Żukowie i Pruszczu

2021-10-11

Trwa kampania przed wyborami przewodniczącego Regionu Pomorskiego PO RP. Posłanka Agnieszka Pomaska, która ubiega się o tę funkcję intensywnie spotyka się z członkami Platformy Obywatelskiej, co relacjonowała na swoim profilu w portalu Facebook.

26 września – Gdańsk, spotkanie członków regionu
Rozmowy o polityce bez krawata i garsonki mają dużą wartość:-) Zwłaszcza, gdy nie brakuje tradycyjnego już w tym gronie megafonu:-) Gdańskiej Platformie dziękuję za wsparcie organizacyjne, a gościom z Pomorza za możliwość rozmowy i wsparcie.

28 września – Starogard Gdański
Dziś spotkanie ze starogardzką Platformą Obywatelską. Nie tylko o bieżącej polityce. Dziękuję za wszystkie pomysły i podpowiedzi:) Energia, zorganizowanie i gotowość do działania napawająca optymizmem. Świetna drużyna!

7 października – Wejherowo
Spotkanie w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie z szefami kół Platformy. Rozmowa w takim gronie to poza przyjemnością kopalnia pomysłów. Chętnie tu wkrótce wrócę!:-)

9 października – Żukowo
Dziś w Żukowie rozmowa z szefami kół Platformy Obywatelskiej z powiatu kartuskiego nie tylko o sprawach wewnętrznych. Temat wyprowadzania Polski z Unii Europejskiej, zagrożonych dopłat dla rolników, inwestycji w edukację czy bezpieczniejsze drogi to dziś to, co wszystkich interesuje najbardziej. I to, jak o tym rozmawiać, by nikt nie był obojętny na zło, które sieje Kaczyński i jego koledzy. Wspólnie damy radę!

11 października – Pruszcz Gdański
Żywiołowa dyskusja z członkami PO w Pruszczu Gdańskim. Po wczorajszych demonstracjach jest moc!

 
 
https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk