W sobotę posiedzenie Rady Krajowej PO, ma przyjechać Tusk. „Myślę, że coś się wydarzy”. Agnieszka Pomaska w Rozmowie Piaseckiego

2021-06-30

Kogoś, kto ma tak ogromne doświadczenie jak Donald Tusk, nie należy lekceważyć, powinno się go witać z otwartymi ramionami – mówiła w TVN24 posłanka Koalicji Obywatelskiej Agnieszka Pomaska o ewentualnym powrocie byłego premiera do polskiej polityki.

W sobotę 3 lipca ma się odbyć posiedzenie Rady Krajowej PO. W obradach ma wziąć udział Donald Tusk, były premier i szef Rady Europejskiej, obecnie szef Europejskiej Partii Ludowej. O ewentualny powrót Tuska do polskiej polityki była pytana w środę w „Rozmowie Piaseckiego” w TVN24 Agnieszka Pomaska z PO.

Oceniła, że Donald Tusk jest wsparciem dla PO. – Kogoś, kto ma tak ogromne doświadczenie, nie należy lekceważyć, powinno się go witać z otwartymi ramionami – powiedziała.

Dopytywana, jakich decyzji można spodziewać się po sobotnim posiedzeniu Rady Krajowej, odparła: – Myślę, że coś się wydarzy.

Mam nadzieję, że tak czy inaczej Donald Tusk będzie chciał wspierać Platformę Obywatelską. Rola nie jest określona, nie ma decyzji Borysa Budki, ale na pewno miejsce dla Donalda Tuska w Platformie jest – powiedziała Pomaska.

Czytaj więcej i obejrzyj rozmowę Posłanki Pomaskiej z Konradem Piaseckim

źródło: tvn24.pl

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk