Zjednoczenie opozycji wokół kandydata jest bardzo ważnym sygnałem zwłaszcza w kontekście tego, że koalicja rządząca w kraju się kłóci, spiera i nie zajmuje problemami ważnymi dla Polaków. Opozycja zdała „pierwszy sprawdzian”. 

2021-03-15

W poniedziałek 15 marca, Posłanka KO Agnieszka Pomaska była gościem Agnieszki Gozdyry w programie „Debata dnia” na antenie Polsat News. W rozmowie udział wzięli również Daniel Milewski (Poseł PiS), Władysław Teofil Bartoszewski (Poseł PSL) oraz Sławomir Mentzen (Wiceprezes partii KORWiN).

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Rzeszowa i szef klubu Rozwój Rzeszowa Konrad Fijołek zapowiedział w poniedziałek swój start w wyborach na prezydenta stolicy Podkarpacia. Wsparcia udzielili mu liderzy największych partii opozycyjnych. Na konferencji prasowej byli Borys Budka (PO), Włodzimierz Czarzasty (Lewica), Władysław Kosiniak-Kamysz (PSL) oraz lider ruchu Polska 2050 Szymon Hołownia.

Zjednoczenie opozycji wokół kandydata jest bardzo ważnym sygnałem zwłaszcza w kontekście tego, że koalicja rządząca w kraju się kłóci, spiera i nie zajmuje problemami ważnymi dla Polaków – mówiła Agnieszka Pomaska podkreślając, że opozycja zdała „pierwszy sprawdzian”. 

W kolejnej części rozmowy Agnieszka Pomaska – komentując niejasności w majątku Prezesa PKN Orlen – powiedziała: Dzisiaj widać, że cały aparat państwowy zajmuje się ochroną interesów Daniela Obajtka. Jeśli Daniel Obajtek chciałby wyjaśnić te afery pokazałby swoje oświadczenia majątkowe. Tymczasem one nadal pozostają ukryte.

Obejrzyj program

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk