Posłanki Agnieszka Pomaska i Barbara Nowacka zwracają się do Wojewody Pomorskiego w sprawie skandalicznych słów Krzysztofa Wyszkowskiego na temat pracowników Onetu

2021-02-15

W poniedziałek, 15 lutego 2021, posłanki Koalicji Obywatelskiej – Agnieszka Pomaska i Barbara Nowacka, podczas konferencji prasowej przed Urzędem Wojewódzkim w Gdańsku odniosły się do skandalicznych słów Krzysztofa Wyszkowskiego na temat dziennikarzy i pracowników portalu Onet, doradcy Wojewody Pomorskiego Dariusza Drelicha.

– W związku ze skandalicznymi wypowiedziami Krzysztofa Wyszkowskiego składamy pismo do Pana Wojewody – jaka jest ocena tych słów i czy zostaną wyciągnięte konsekwencje? Z tymi pytaniami zwracamy się również do premiera, ponieważ uważamy, że taka nagonka na niezależnych dziennikarzy nie tylko nie powinna mieć miejsca, ale powinna zostać zdecydowanie potępiona – mówiła posłanka Agnieszka Pomaska. – Dziś stajemy w tym miejscu, aby wyrazić sprzeciw wobec nagonki na niezależne media. Wiemy dlaczego tak się dzieje – chodzi o to, aby nikt obecnej władzy nie patrzył już na ręce, aby nie było dziennikarzy, którzy tropią afery.

 

Przeczytaj cały artykuł w Dzienniku Bałtyckim.

Obejrzyj relację video z konferencji Posłanek.

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk