„Polskie społeczeństwo nie powinno być karane za kontrowersyjną działalność polskiego rządu”. Trwa Konferencja Komisji ds. Unijnych w Helsinkach

2019-12-020

W dniach 1 – 3 grudnia 2019 r. w Helsinkach odbywa się Konferencja Komisji ds. Unijnych Parlamentów Unii Europejskiej, organizowana w ramach fińskiej Prezydencji w Radzie.

Ważną częścią sejmowej aktywności Posłanki Agnieszki Pomaskiej jest dbanie o dobry wizerunek Polski za granicą, który niestety w ostatnim czasie za sprawą działalności rządu PiS został mocno nadszarpnięty. Wiceprzewodnicząca sejmowej Komisji ds. UE przy każdej okazji podkreśla jednak, że polskie społeczeństwo nie powinno być karane za kontrowersyjną działalność polskiego rządu, a pomysły dzielenia Europy na lepszą i gorszą czy chęć zabierania unijnych funduszy to zła droga. O tym i wielu innych kwestiach Agnieszka Pomaska mówiła podczas konferencji przewodniczących Komisji ds.Unii Europejskiej COSAC, która odbywa się na zakończenie prezydencji fińskiej w Helsinkach. Zachęcała ponadto do większej aktywności w kwestiach ochrony środowiska i wopowiadała o funkcjonowaniu w polskim Sejmie Parlamentarnego Zespołu „Zerwij z plastikiem”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk