Gdańsk – Pruszcz Gdański – Tczew. Aktywna kampania!

2019-10-090

Kolejny aktywny dzień kampanii wyborczej poseł Agnieszki Pomaskiej. Na celowniku #DrużynaPomaskiej był dzisiaj Gdańsk, Pruszcz Gdański oraz Tczew. 

Gdańsk, miasto wolności i solidarności

Poranek kampanijny przy dworcu kolejowym we Wrzeszczu. Dziesiątki rozmów za nami, częstowaliśmy przepysznymi ciastkami z kawiarni cieKAWA, Kurierem Gdańskim oraz gorąca, zieloną herbatą – charakterystyczne elementy porannego spotkania z mieszkańcami. Bardzo dziękujemy za wsparcie Mateuszowi Skarbkowi Wiceprzewodniczącemu Rady Miasta Gdańska.

Świeże warzywa i owoce na targowisku w Pruszczu Gdańskim

Do głosowania w niedzielnych wyborach zachęcała Agnieszka Pomaska razem z kandydatem do Senatu RP, Ryszardem Świlskim (kandydat z okręgu obejmującego powiaty: gdański, tczewski, starogardzki). Między stoiskami na targowisku przy ul. Krótkiej spotkaliśmy się z wieloma uśmiechami, życzliwością. Jednego jesteśmy pewni, w niedzielę powiat gdański mocno wesprze Koalicję Obywatelską!

Tczew jest super!

„Pomaskobus” zajechał do Tczewa. Każdy zakamarek Manhattanu (targowiska miejskiego) zbadany. Wszyscy otrzymali ulotkę i zaproszenie na niedzielne wybory. Kiedy ruch na targowisku powoli malał, a sprzedawcy zaczęli składać stoiska – przemieściliśmy się w rejon Galerii Kociewskiej oraz dworca kolejowego i autobusowego. Niesamowita pozytywna dawka energii płynąca od Tczewiaków, która da nam siły na ostatnie 2 dni kampanii wyborczej. 

#DrużynaPomaskiej nie odpuszcza. Wszystkie ręce na pokład! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk