Poranek kampanijny na gdańskiej Morenie

2019-10-080

Bezpośrednie rozmowy z mieszkańcami to najskuteczniejszy sposób, żeby zdobyć względy wyborców. #DrużynaPomaskiej doskonale to wie. Dzisiejsze poranne rozmowy miały miejsce na gdańskiej Morenie.

Gazeta Kurier Gdański oraz przepyszne maślane ciasteczka z kawiarni cieKAWA. Rozmowy o przyszłości Polski, mieście, uściski dłoni, a nawet pocałunki. To krajobraz porannych rozmów z mieszkańcami. Widać było wielką mobilizację wśród ludzi, przecież wybory już w najbliższą niedzielę! Padła niezliczona ilość deklaracji o wykonaniu swojego „obowiązku obywatelskiego”. To bardzo cieszy, oby te wybory miały rekordową frekwencję!

Było wiele ciepłych rozmów. Jednak z dzisiejszego poranka chyba najbardziej utkwiła w pamięci rozmowa Pani poseł z Panią Elżbietą:

  • „Ja Panią pamiętam jeszcze jako radną – mówiła Pani Elżbieta, mieszkanka Piecek-Migowa. Rozmawialiśmy też podczas kampanii, ale samorządowej. Od wtedy na Panią zawsze głosuję, to też nie zmieni się w najbliższą niedzielę. Bardzo Panią wspieram, proszę tak dalej działać. Powodzenia!”

Dziękujemy wszystkim spotkanym mieszkańcom za dzisiejszy poranek i już zapraszamy na jutrzejszy od godz. 8:20 pod dworzec Wrzeszcz PKP. To będzie kolejna okazja na rozmowę z kandydatką, poseł Agnieszką Pomaską, a pretekstem do zatrzymania się będzie także gorąca zielona herbata i kruche ciasteczka. Do zobaczenia!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk