Forum Programowe Koalicji Obywatelskiej już za nami! Proponujemy zmiany w kwestii ochrony środowiska

2019-07-140

Forum Programowe Koalicji Obywatelskiej już za nami. Od piątku do soboty w Warszawie miało w miejsce ogromne podsumowanie minionych prac programowych oraz konsultacji z Polakami, którego efektem jest 6-tka Schetyny – kompleksowy program dla Polski. Odbudujemy zszargane rządami PiS obszary naszego państwa oraz skierujemy Polskę na zupełnie nowe wody. Wybieramy kierunek bezpieczeństwa, sprawnej służby zdrowia, godnego życia i europejskich emerytur, innowacyjności i rozwoju. Stawiamy na szanowaną i znaczącą Polskę w silnej Europie.

Nie wolno nam skupiać się na tym co nas dzieli, jesteśmy różni, ale są sprawy, które nas łączą i muszą łączyć; potrzebna jest rozmowa – powiedział w piątek lider PO Grzegorz Schetyna podczas Forum Programowego Koalicji Obywatelskiej. W weekend w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyło się dwudniowe Forum Programowe Koalicji Obywatelskiej, na którym zrealizowano ponad 50 paneli dyskusyjnych poświęconych różnej tematyce.

Jeden z paneli zatytułowany był „Zerwij z plastikiem” – Do 2030 roku wyeliminujemy węgiel w ogrzewaniu domów i mieszkań, do 2035 w ogrzewaniu systemowym i do 2040 roku w energetyce – rozpoczęła prowadząca go posłanka Agnieszka Pomaska, przewodnicząca Parlamentarnego Zespołu – Zerwij z plastikiem. Ekologia i ochrona środowiska to jeden z filarów tzw. 6-tki Schetyny, za jego przygotowanie odpowiada posłanka Pomaska.

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”385″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk