Konwencja wyborcza Pawła Adamowicza. „To najważniejsze wybory od 1990 roku”

2018-10-270

– 4 listopada to nie jest tylko kolejny akt wyborczy, to jest akt potwierdzenia, że jesteśmy demokratami, że wartości samorządności są w nas. Musimy rozbudzić ducha obywatelskości w Gdańsku, na Pomorzu i w Polsce – mówił podczas konwencji wyborczej komitetu Wszystko dla Gdańska kandydat na prezydenta Paweł Adamowicz.

Konwencja wyborcza kandydata na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza oraz jego komitetu wyborczego odbyła się w sobotę na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich AmberExpo. Salę MTG wypełnili po brzegi politycy, działacze społeczni, a także liczni mieszkańcy.

Na ostatnim tak dużym przedwyborczym spotkaniu przemawiali politycy i samorządowcy z Pomorza, również ci, którzy w pierwszej turze stali w opozycji do urzędującego obecnie prezydenta Gdańska. W piątek Adamowicz uzyskał oficjalne poparcie ze strony inicjatywy społecznej Lepszy Gdańsk. Z kolei szef pomorskich struktur Platformy Obywatelskiej Sławomir Neumann zachęcał na twitterze do pójścia na wybory i głosowania na Adamowicza. Na konwencji z ramienia Koalicji głos zabrała m.in. posłanka Agnieszka Pomaska.

– W polityce jest czas na krytykę i debatę, ale prawdziwym celem jest współpraca. Dziś nastał dzień współpracy, dlatego że każde miasto w Polsce, a w szczególności Gdańsk, potrzebuje po prostu dobrego gospodarza. Panie prezydencie, 4 listopada Gdańsk znowu będzie miał dobrego gospodarza – mówiła Pomaska.

Czytaj więcej

źródło: trojmiasto.wyborcza.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk