Więcej terenów zielonych oraz remont chodników i ulic. Koalicja Obywatelska przedstawia kolejnych kandydatów na radnych

2018-09-210

Chcą zająć się terenami zielonymi, krzywymi chodnikami, remontem ulic na górnym tarasie czy utworzeniem punktu obsługi mieszkańców. Taki pomysł na Oliwę, Żabiankę, Matarnię, Kokoszki i Osową mają kandydaci na radnych z okręgu nr 6, których przedstawiła Koalicja Obywatelska.

Jedynką na liście jest Łukasz Bejm. Są też radni jak Jarosław Gorecki i Żaneta Geryk, która chce kontynuować dotychczasową działalność w radzie i skupić się głównie na zdrowiu i edukacji. – Moim priorytetem będzie to, by ograniczyć ilość lekcji zadawanych uczniom do domu – zadeklarowała.

Kandydaci mówili też o poprawie funkcjonowania rad dzielnic i większym udziale mieszkańców w konsultacjach społecznych. Według nich infrastruktura drogowa na górnym tarasie i oświetlenie powinny zostać poprawione, a Oliwa musi zostać odciążona od ruchu tranzytowego. Pojawiły się też zapewnienia walki o trójmiejskie lasy i większą dbałość o środowisko.

Listę kandydatów Koalicji Obywatelskiej na radnych z okręgu nr 6 uzupełniają: Karol Ważny, Bogumiła Lebiecka, Jan Perucki i Julia Lewandowska. (…)

Czytaj więcej

źródło: radiogdansk.pl

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk