„Polska Seniora” w Gdańsku!

2018-03-150

W czwartek 15 marca konsultacje projektu „Polska Seniora” dotarły na Pomorze. Projekt Polska Seniora to największe w Polsce konsultacje programu senioralnego. Posłanki Platformy Obywatelskiej oraz znani i lubiani seniorzy odwiedzają województwa, wiele powiatów i gmin – po to, by wymienić z seniorami pomysły i doświadczenia, posłuchać o ich spostrzeżeniach i uwagach.

O godzinie 10.00 w Biurze Regionu Pomorskiego PO RP obyła się konferencja prasowa inaugurująca konsultacje programu na Pomorzu. Udział w niej wzięły: szefowa zespołu senioralnego Poseł Marzena Okły-Drewnowicz, członkinie rady konsultacyjnej projektu Posłanki Joanna Frydrych, Agnieszka Kołacz-Leszczyńska, Anna Wasilewska, Zofia Czernow i Joanna Augustynowska, a także Posłanki z regionu – Agnieszka Pomaska i Małgorzata Chmiel.

Obejrzyj video z konfrencji

Od godziny 11.30 seniorzy mogli bezpłatnie zbadać ciśnienie krwi oraz poziom cukru, natomiast o 12.15 rozpoczęło się spotkanie z gdańskimi seniorami podczas, której padło zarówno wiele trudnych pytań jak i słów zaangażowania i chęci współpracy.

Zobacz relację video ze spotkania z seniorami

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim Seniorkom i Seniorom za aktywny udział i gotowość do dalszej współpracy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk