Uczniowie SP76 z wizytą w Sejmie

2017-12-12

W poniedziałek, 11 grudnia uczniowie klas siódmych Szkoły Podstawowej nr 76 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Gdańsku złożyli wizytę w Sejmie RP na zaproszenie Wiceprzewodniczącej sejmowej Komisji ds UE Agnieszki Pomaskiej

Wycieczka została zorganizowana w trybie zasad uchwały Prezydium Sejmu w sprawie finansowania zwiedzania Sejmu przez poselskie grupy wycieczkowe.

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk