Agnieszka Pomaska Wiceprzewodniczącą Regionu Pomorskiego PO RP!

2017-12-090

W sobotę, 9 grudnia w Gdańskim Centrum Handlowym Manhattan zebrała się Rada Regionu Pomorskiego PO RP celem wyboru członków władz statutowych. Jednym z Wiceprzewodniczących Zarządu Regionu została Agnieszka Pomaska.

Podczas pierwszego posiedzenia nowo wybrana Rada Regionu wyłoniła w głosowaniach: członków Zarządu Regionu (w tym czworo Wiceprzewodniczących, Sekretarza i Skarbnika), skład Regionalnej Komisji Rewizyjnej i Regionalnego Sądu Koleżeńskiego a także przedstawicieli regionu do organów szczebla krajowego: Rady Krajowej, Krajowej Komisji Rewizyjnej oraz Krajowego Sądu Koleżeńskiego.

Po ogłoszeniu wyników Poseł Pomaska napisała na swoim profilu Facebook:

„Zostałam dziś wybrana wiceprzewodniczącą Platformy Obywatelskiej w Regionie Pomorskim. Członkom PO bardzo dziękuję za zaufanie!

Przed nami dużo pracy! Wszystkich, którzy nie są jeszcze członkami Platformy, a wierzą w wolną, tolerancyjną i europejską Polskę serdecznie zapraszam do PO! Drzwi naszego biura stoją dla Was zawsze szeroko otwarte. Jeśli chcecie wstąpić do PO wypełnijcie deklarację członkowską w jednym z naszych biur. W Gdańsku w CH Manhattan codziennie w g.10-17. Jeszcze raz serdecznie zapraszam!”

Zobacz pełne wyniki wyborów

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk