Pracodawcy Pomorza nagrodzili najlepszych na Gali Evening

2017-02-250

Biuro Usługowe Mario, przedsiębiorstwo Szkuner, Intel Technology Poland oraz Trefl to „najlepsi wśród równych” Gali Evening, która odbyła się w Amber Expo w Gdańsku. Pracodawcy Pomorza przyznali nagrody w konkursie „Pomorski Pracodawca Roku”. Na gali wręczono również nagrody specjalne, czyli „Złote Oxery” oraz statuetkę „Primum Cooperatio”.

Konkurs „Pomorski Pracodawca Roku” organizują Pracodawcy Pomorza, czyli największa i najstarsza pomorska organizacja zrzeszająca firmy o różnym profilu działalności, formie własności i wielkości. Jednak sam konkurs skierowany jest do wszystkich pomorskich firm bez względu na członkostwo organizacyjne lub brak przynależności do jakiejkolwiek organizacji. Nagradzane są firmy, które – spełniając warunki konkursowe dotyczące kondycji finansowo – ekonomicznej – swoimi działaniami upowszechniają praktyki społecznej odpowiedzialności biznesu oraz są organizatorami miejsc pracy przyjaznych pracownikom.

Konkurs rozstrzygany jest w trzech kategoriach: małe przedsiębiorstwo (zatrudnienie do 50 pracowników), średnie przedsiębiorstwo (zatrudnienie od 51 do 250 pracowników) i duże przedsiębiorstwo (zatrudnienie powyżej 250 pracowników).

Czytaj więcej

źródło: biznes.trojmiasto.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk