Agnieszka Pomaska absolwentem International Visitor Leadership Program

2015-08-150

Pięć miast, pięćdziesiąt różnych spotkań – to były intensywne trzy tygodnie pracy dla Przewodniczącej sejmowej Komisji ds. Unii Europejskiej Agnieszki Pomaskiej.

Program w którym uczestniczyła Agnieszka Pomaska (IVLP) obejmuje projekty grupowe i indywidualne. Odbywa się on za pośrednictwem ambasady Stanów Zjednoczonych w Warszawie, gdzie goście z różnych krajów odbywają podróż do USA, aby wziąć udział w starannie przygotowanych programach, które odpowiadają ich zainteresowaniom zawodowym, jak również celom polityki zagranicznej tego kraju. W okresie do trzech tygodni podróżują oni w ramach różnych programów tematycznych, indywidualnie bądź w grupie. Projekty indywidualne są dopasowane do zainteresowań zawodowych danego uczestnika, zaś grupowe są zaplanowane.

Departament Stanu USA oferuje uczestnictwo w niezapomnianym i wzbogacającym doświadczenie zawodowe programie. Ważnym aspektem programu jest zapoznawanie jego uczestników z geograficzną różnorodnością Stanów Zjednoczonych, ale także z bogactwem kulturowym, etnicznym i socjoekonomicznym tego kraju. Od początku istnienia tego programu wzięło w nim udział ponad 200 obecnych i byłych głów państw, 1 500 ministrów oraz wielu innych wyróżniających się liderów sektora publicznego i prywatnego.

źródło: polish.poland.usembassy.gov

[nggallery id=245]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.pomaska.pl/wp-content/uploads/2023/10/apomaska_logowhite.png
Kontakt
58 767 72 40
574 152 793
Biuro Poselskie Agnieszki Pomaskiej, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, IV piętro), 80-244 Gdańsk